biolancers and biolancer in biology and medicine

بایولنسر کیست؟۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز

۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری- بایولنسرکیست؟بایولنسرزکجاست؟

در مقاله زیر ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری را متذکر میشویم و با هم بررسی میکنیم.

 

فریلنسینگ چیست؟ و بایولنسر کیست؟

فریلنسینگ یک حرفه مبتنی بر قرارداد است که در آن فرد به جای استخدام در یک سازمان، از مهارت ها و تجربه خود برای ارائه خدمات به تعداد فراوانی از مشتریان استفاده می کند.

به زبان ساده، فریلنسری زمانی است که از مهارت‌ها، تحصیلات و تجربیات خود برای کار با چندین مشتری استفاده می‌کنید و وظایف مختلفی را بدون تعهد به یک کارفرما انجام می‌دهید. تعداد تکالیف یا کارهایی که می‌توانید انجام دهید به توانایی شما در انجام آنها همانطور که از شما خواسته شده خلاصه می‌شود.

فریلنسری را مانند داشتن شغل در خانه تلقی نکنید فریلنسینگ همیشه به این معنی نیست که شما در خانه کار خواهید کرد. بسته به نوع کار و نیاز مشتری، ممکن است مجبور شوید در دفتر مشتری نیز کار کنید. کار  شامل قراردادی بین شما و کارفرمای مجردی است که به شما حقوق می دهد بسیاری از مشاغل پذیرفته شده توسط فریلنسرها می توانند از طریق اینترنت بدون حضور آنها در شرکت یا محل مشتریان ارائه شوند.

16دلیل تاسیس بایولنسرز

بیولنسرر

فریلنسر کیست؟

فریلنسر  فردی است خوداشتغال که با ارائه خدمات به مشتریان متعدد درآمد کسب می کند. این خدمات به مهارت های فرد مربوط می شود و لزوماً فقط به مشاغل ارائه نمی شود .

بیولنسر کیست ؟

بیولنسر فریلنسری است که در حوزه زیست و پزشکی انواع خدمات و حرفه. را ارائه میدهد و منتظر استخدام و دعوت سازمان ها و مراکز نیست.

با توجه به سطح بالای سردرگمی و بلاتکلیفی در حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی )  دغدغه ایجاد مرکزی برای گردهمآیی شرکت ها و موسسات و افراد حقوقی و حقیقی وکارشناسان و متخصصان حوزه زیست و پزشکی با توجه به دلایل زیر و با عنوان ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری احساس شد :

۱.بسیاری از افراد حرفه ای در صنعت علوم پایه ( زیست و پزشکی )  قدرت ارائه مناسب داشته های خود را ندارند یا تریبونی برای این مساله پیدا نمیکنند به همین جهت افراد دارای رابطه وغیر حرفه ای جایگزین شده و فرصت نمود به افراد شایسته را نمی دهند و این افراد همیشه در انتظار دعوت نامه از دیگران جهت شروع کار و حرفه هستند یا به کارهای نامربوط گماشته می شوند.

۲. متقاعد سازی جهت استخدام یک اصل و مهارت است که در بسیاری از کارشناسان و متخصصان حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) وجود ندارد در نتیجه جای خالی توسط افراد نالایق پر شده و تا زمانی که سیستم مربوطه تصمیم جدیدی مبنی بر حذف فرد نالایق نگیرد فرد لایق و سیستم مربوطه هزینه های هنگفتی را پرداخت خواهند کرد زمانی که در حال نوشتن مقاله ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری هستم مورد ۲ بسیاری از موارد مذکور را در ذهن من مرور میکند که باعث ناراحتی عمیق من شده اند و چه استعدادهای فراوانی که ساکت و خاموش به دلیل نبود قدرت چاپلوسی و تملق گویی هدر شده اند.

۳. بسیاری از شرکت ها و موسسات در حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) نیازمند افراد حرفه ای به صورت موقت هستند که با هزینه ای سرسام اور پروسه های استخدام و اموزش افراد همراه است از مواردی که باعث صرفه جویی عمیق و رشد در حوزه زیست و پزشکی میباشد مورد شماره ۳ است که در مقاله ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری به ان اشاره کردیم .

بایولنسرکیست؟

healthcare and Biolancers

 

۴.شرکت ها و موسسات در حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) توانایی استخدام افراد حرفه ای را به دلایل بالا بودن دستمزد استخدام ندارند و به اجبار فرد غیر حرفه ای را استخدام کرده و با هزینه های بالاتر اموزش میدهند .

۵.افراد و متخصصان علوم پایه ( زیست و پزشکی )  دارای توانایی های متفاوت هستند و با استخدام در محلی مشخص مجبور به اجرای دستورات و فرامین ثابت هستند و هیچ انعطافی در محل کار خود نمیبینند و چه بسا افراد حرفه ای که به کارهای نامربوط گمارده میشوند.

۶.بسیاری از مشاغل در حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی) قابلیت ارائه به صورت شرکتی و سازمانی را ندارند که دارای درامد های بالایی نیز هستند برای مثال بلاگری یا طراحی انیمیشن های زیستی و پزشکی و هزاران شغل دیگر که در توانایی درج این مشاغل را در مقاله ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری نداریم.

۷.افراد دارای ایده و فرهنگ متفاوت ترد نشده و به راحتی تعداد ارتباطات خود را بدون اینکه تحت تاثیر روابط ناعادلانه اداری و سازمانی قرار بگیرند افزایش میدهند.

۸.فرصت یافتن کار سازگار با داشته ها و توانایی ها کاملا میسر میشود و افراد قدرت انتخاب دارند.

۹. افراد دارای توانایی های متفاوت در ساعات متفاوت شبانه روز دارند برای مثال خیلی از افراد در ساعات شب بهتر تمرکز و کار میکنند .

۱۰.هزینه های رفت و امد به محل کار از دوش کارشناس و کارفرما برداشته میشود.

۱۱.در حوزه زیست و پزشکی کار بیشتر نشانه درامد بیشتر نیست و به همین دلیل بسیاری از افراد با بی میلی به پر کردن ساعات اداری خود میپردازند

۱۲.تمام فعالیت و تلاش افراد در زمان استخدام به نام موسسه یا شرکت محل کار نوشته می شود و معمولا افراد گمنام باقی میمانند .

۱۳.بسیاری از متخصصان و کارشناسان و فارغ التحصیلان حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی )  با تضامین سنگین سفته و چک و حتی ادم امکان ادامه تحصیل مواجه می شوند که کاملا ناعادلانه است.

بایولنسرزکجاست؟

فریلنسری در زیست و پزشکی

 

۱۴. بسیاری از متخصصان و کارشناسان و فارغ التحصیلان حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) پس از اتمام تحصیل و کار به شهرستان های محل زندگی برمیگردند و فرصت و شانس زندگی در شهرهای بزرگ به جهت دیده شدن ندارند و به نظر بنده این مساله غم انگیز ترین مساله اشاره شده در مقاله ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری است .

۱۵. بسیاری از متخصصان و کارشناسان و فارغ التحصیلان حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) دارای توان انجام پروژه های بین المللی هستند که دسترسی ثبت نام و امکان استفاده از سایت های خارجی را ندارند از اهداف بیولنسرز ایجاد فضای بین المللی برای انجام پروژه های جهانی است.

۱۶.تمامی سایت های فریلنسری ایران متعلق به حوزه فنی و  مهندسی بوده که توانایی دسته بندی و بررسی مشکلات حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی ) را ندارند و به همین جهت سایت های مذکور به صورت سطحی این حوزه را تحت پوشش قرارداده اند که به هیچ وجه توسط متخصصان علوم پایه ( زیست و پزشکی ) مورد استقبال قرار نگرفته اند یا کارفرمایان و کارکنان اصلا از وجود این سایت ها خبر ندارند.

با توجه ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری که مشتی از خروار است مطمئن هستیم که سایت بیولنسر کمک شایانی به بسیاری از متخصصان و کارشناسان و فارغ التحصیلان حوزه علوم پایه ( زیست و پزشکی )  خواهد کرد و حتما شاهد پیشرفت همه عزیزان خواهیم بود شما نیز میتوانید هزاران دلیل و دل نوشته خود را به مقاله ۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری اضافه کنید و جامعه کاری و کارآفرینی را نسبن به حساسیت این موضوع و دغدغه های ناتمام حوزه زیست و پزشکی آگاه سازید.

۱۶دلیل تاسیس بایولنسرز و بایولنسری نوشته احسان رازقیان ( Ehsan Razeghian )

نظر